• Şah hukuk ve Danışmanlık
    Adalet İçin Buradayız!
    Adaletle Güçlenin, Haklarınızı Koruyalım.
  • Şah hukuk ve Danışmanlık
    Adalet İçin Buradayız!
    Hukuki Çözümler, Güvende Olmanız İçin Buradayız.
images
images images images images

Şah Hukuk & Danışmanlık M. Tolga ASLAN ve Av. Gülşah ERKAYA ASLAN tarafından 2018 yılında Denizli’ de kurulmuştur. Ofisimiz temsil ettiğimiz gerçek ve tüzel kişilere hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti sunan, yargılama sürecinin her aşamasında çözüm odaklı hareket eden dinamik bir hukuk bürosudur.

Hukuk danışmanlığı hizmetinin güven ilişkisi içerisinde, uzmanlıkla ve sonuç odaklı şekilde verilmesini hedeflemiştir. Temsil ettiği kişilerin hukuki sorunlarıyla başından sonuna kadar ilgilenmeyi, ekip çalışması ile en iyi hizmeti vererek tüm süreçten bilgi sahibi olmalarını ve önleyici hukuk hizmetinin de öneminin farkında olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

Etkin ve bilinçli bir hukuk hizmeti vermenin yanı sıra, sürekli olarak değişen ve gelişen kanunların ve hayatın yeniliklerine ayak uydurmak ve dünyadaki gelişmelerin takibine önem vermek öncelikli vizyonumuzdur.

Bilgisi ve deneyimi yüksek uzman kadrosu ile disiplinli bir şekilde çalışarak, hizmet verdiği alanlarda öncü olmayı hedeflemiştir.

Ekibimiz

Online Randevu
Hızlı Geri Dönüş!

Bir uzmandan hızlı yanıt ve hukuki tavsiye alın.

Alanında Uzman hukuki danışmanlarımızdan en doğru ve eksiksiz bilgi alabilirsiniz.

İletişime Geçin!

0258 373 35 20